Dnia 15 czerwca w naszej szkole miała miejsce niezwykła i pełna elegancji impreza, stanowiąca ukoronowanie Roku Szkolnego z Rodziną Królewską, która przyciągnęła uwagę uczniów, nauczycieli, a także rodziców.

Całoroczny projekt "Rok Szkolny z Rodziną Królewską" nie tylko przyczynił się do pogłębienia wiedzy na temat historii i tradycji brytyjskiej rodziny królewskiej, ale także stworzył dla naszych uczniów możliwość zaprezentowania swoich umiejętności językowych i rozwinięcia kreatywności. Finałowa impreza, której byliśmy świadkami, stanowiła wspaniałe zwieńczenie długotrwałych wysiłków.

Podczas finału, każda klasa miała okazję zaprezentować swój talent kulinarny. Uczniowie przygotowali wyjątkowe ciasta, których smak i wygląd były inspirowane rodziną królewską. Niezwykłe kreacje, pełne finezji i detali, zaskoczyły wszystkich obecnych.

Ponadto, odbył się konkurs "Podróż przez modę monarszą" w którym nasi uczniowie wcielili się w role członków rodziny królewskiej, emanując elegancją i wytwornością.

Pasjonaci historii i wiedzy o rodzinie królewskiej również znaleźli swoje miejsce podczas tego wyjątkowego finału. Trzej wybrani uczniowie z każdej klasy wzięli udział w quizie dotyczącym rodziny królewskiej. O zwycięstwie zadecydowały wiedza, szybkość reakcji i umiejętność logicznego myślenia.

Punkty ze wszystkich trzech konkurencji zostały zsumowane, a zwycięską klasą ogłoszona została klasa 8c. Ten moment był niezwykle emocjonujący, gdy nauczyciele i uczniowie razem świętowali sukces i gratulowali zwycięzcom.

Organizatorzy tego wyjątkowego wydarzenia, nauczyciele języka angielskiego, pragną serdecznie podziękować wszystkim uczniom oraz rodzicom zaangażowanym w przygotowanie i przebieg inicjatywy. Ich pasja, zaangażowanie i twórcze podejście sprawiły, że finał Roku Szkolnego z Rodziną Królewską stał się niezapomnianym wydarzeniem.

Dziękujemy wszystkim za udział i współtworzenie tego niezwykłego finału Roku Szkolnego z Rodziną Królewską!