21 maja w naszej szkole odbyła się niezwykła impreza, stanowiąca ukoronowanie projektu "Rok Szkolny z USA". Wydarzenie przyciągnęło uwagę uczniów i nauczycieli, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Projekt pozwolił uczniom zdobyć wiedzę o  historii, kulturze i tradycjach USA, którą wykorzystali podczas finału. Każda klasa przygotowała ciasta udekorowane symbolami USA, które zaskoczyły wszystkich smakiem i wyglądem.

Uczniowie wzięli także udział w konkursie na sobowtóra Wujka Sama, symbolu amerykańskiej kultury i tożsamości, wykazując się kreatywnością. Pasjonaci wiedzy o USA zmierzyli się w quizie, gdzie liczyły się wiedza, szybkość reakcji i logiczne myślenie.

Po zsumowaniu punktów ze wszystkich konkurencji zwyciężyła klasa 6a, triumfując w quizie, konkursie na sobowtóra i konkursie na najlepsze ciasto.

Organizatorzy – nauczyciele języka angielskiego – dziękują wszystkim uczniom za zaangażowanie i współtworzenie niezapomnianego finału Roku Szkolnego z USA!