23 czerwca 2024 roku w Parku Miejskim im. Żerminy Składkowskiej odbędzie się "Powitanie lata w słowiańskim klimacie". Szczegóły na plakacie.

 

 

17 czerwca odwiedził naszą szkołę leśniczy Nadleśnictwa Turek p. Radosław Szociński.
Przekazał uczniom klas 1-5 informacje o bezpiecznym spędzaniu czasu w lesie. Opowiadał o tym, jak zachowywać się w lesie, aby nie spowodować pożaru lub innych niebezpiecznych zdarzeń. Zachęcał dzieci do organizowania częstych wycieczek do lasu podczas zbliżających się wakacji.

Nasz gość wręczył nagrody uczniom, wyróżnionym w Konkursie plastycznym „Stop pożarom”. Otrzymali je: Liwia Walczak, 1a, Varvara Kharytonowa, 1b, Nadia MIkowska, 3b, Zofia Kornet, 4a, Filip Poszwa, 5a oraz Julia Przysło, 5c.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy Nadleśnictwu Turek za przygotowanie dla naszych uczniów atrakcyjnego i pouczającego wydarzenia.

 

14 czerwca 2024 r. w  Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu pt. „Spotkanie z teatrem – najpiękniejsza lalka teatralna”. Miło nam poinformować, że Nadia Mikowska uczennica klasy 3 b zajęła w tym konkursie I miejsce, natomiast Maja Zioła, uczennica klasy 4b zajęła miejsce III.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania uczniów sztuką teatralną, rozwijanie zdolności plastyczno – technicznych oraz poznanie technik budowy lalki teatralnej.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i życzymy im kolejnych sukcesów.