W klimacie nadchodzących świąt Bożego Narodzenia w dniu 21 grudnia 2023 roku w naszej szkole zostały wystawione Jasełka bożonarodzeniowe ,,Jezusa  Narodzonego wszyscy witajmy’’. Rozważając tajemnicę Bożego Narodzenia zostaliśmy przeniesieni myślą i sercem do Betlejem, snując głębokie refleksje nad cudem przyjścia na świat Syna Bożego  w ubogiej stajence.  

Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność szkolną w świąteczny nastrój. Młodzi aktorzy z klas 2c, 3c i 4c przedstawili sceny Zwiastowania,  scenki z życia nowonarodzonego Dzieciątka, pokłon  pasterzy, mędrców i  dzieci, którzy przybyli do żłóbka z różnych stron świata. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami i pastorałkami.

Uczniowie wykazali się świetną grą aktorską, a śpiew chóru anielskiego i tańca aniołów dopełniał całość przedstawienia.
Jasełka będą zapamiętane przez wszystkich, a na kolejne czekamy z niecierpliwością. Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim zebranym życzenia bożonarodzeniowe.