12 grudnia – za sprawą pięknej dekoracji, nasza  klasa zamieniła się w szopkę betlejemską. Zaprosiliśmy więc  naszych  rodziców, żeby przedstawić bożonarodzeniowe jasełka, które przygotowaliśmy wraz z  wychowawczynią – panią Agnieszką Perlińską. Byliśmy ubrani w kostiumy betlejemskich postaci. Zgodnie z tradycją nie zabrakło Maryi, Józefa, trzech królów, pasterzy i oczywiście pięknych aniołów. Śpiewaliśmy kolędy, pastorałki, graliśmy na instrumentach, tańczyliśmy, ale przede wszystkim przedstawiliśmy scenki oparte na wydarzeniu narodzenia Jezusa w Betlejem. Rodzice docenili nasz wysiłek i pracę włożoną w przygotowanie jasełek gromkimi brawami. Po części artystycznej, przygotowali dla wszystkich prawdziwą wigilijną ucztę. To był dzień pełen wzruszeń i cudnych wrażeń.

Życzymy Wszystkim radosnych i magicznych świąt Bożego Narodzenia.

,, Wiary, co góry przenosi,

nadziei, która nie gaśnie,

przyjaźni tej najprawdziwszej,

miłości w każdej ilości.”

Życzą uczniowie klasy 2c wraz z panią