W czwartek 7 grudnia 2023r. w Naszej Szkole odbył się wspaniały Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wszyscy włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie.

Rodzice bardzo się zaangażowali z czego ogromnie się cieszymy.

Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w przeróżne świąteczne dekoracje, stroiki, ozdoby z masy solnej czy też kartki świąteczne wykonane przez dzieci, rodziców i nauczycieli. Oczywiście jak na kiermasz przystało nie mogło zabraknąć przysmaków świątecznych. Były pyszne domowe ciasta, babeczki, rogaliki. W miłą świąteczną atmosferę wprowadziły wszystkich kolędy w wykonaniu dzieci z naszej szkoły.  

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na cele charytatywne oraz potrzeby klasowe. W tym roku pomożemy naszej uczennicy Karolinie Jesiołowskiej oraz Blance Słowińskiej. Wspomożemy również WOŚP.