14 lutego nasza biblioteka szkolna przeobraziła się w wyjątkowe miejsce. Tego dnia została wystawiona WALENTYNKOWA FOTOBUDKA pt. „Kocham książki”. W tej niecodziennej, walentynkowej scenerii każdy miłośnik książek mógł zapozować do pamiątkowego zdjęcia. Dodatkową atrakcją były śmieszne rekwizyty: serduszka, okulary, kapelusze, krawaty, smartfony, uśmiechnięte buźki i inne okolicznościowe gadżety.

W naszej zabawie wzięli udział uczniowie klas 1-5, którzy chętnie fotografowali się w grupach lub indywidualnie. Do zabawy włączyli się również nauczyciele. Wspólne robienie zdjęć było też okazją do poznania tajników fotografowania.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji na blogu bibliotecznym: www.bibliotekajedyneczka.blogspot.com

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę

Zabawa czytelnicza została zorganizowana w ramach realizacji zadań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 - 2025. Priorytet 3.