W dniach 7-9 listopada uczniowie klas: 7b, 7c, 8a, 8c i 8d wraz z opiekunami: p. Magdaleną Sobczak, p. Haliną Przygocką, p. Ewą Kuleszą i p. Elżbietą Nowakowską wzięli udział w wycieczce do Krakowa, Zakopanego i Wieliczki. Pierwszego dnia zwiedziliśmy stolicę Małopolski z najważniejszymi zabytkami tego miasta. Kolejnego dnia mieliśmy przyjemność przebywać na Podhalu, gdzie w sprzyjających warunkach pogodowych przeszliśmy do Doliny Kościeliskiej, odwiedziliśmy nekropolię na Pęksowym Brzyzku, a wieczorem podziwialiśmy uroki Krupówek. Ostatni dzień przeznaczony został na spacer podziemnymi korytarzami Kopalni Soli w Wieliczce, która znajduje się na światowej liście dziedzictwa kulturowego UNESCO. Uczestnicy wycieczki poszerzyli swą wiedzę na temat odwiedzonych miejsc i zabytków oraz mieli okazję zacieśnić relacje koleżeńskie, a także nawiązać nowe znajomości.