W dniu 07 października 2022 r. nasza szkoła wzięła czynny udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Do potyczek matematycznych związanych z tabliczką mnożenia przystąpili wszyscy chętni uczniowie z klas 4-8.

Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości.

Nauczyciele mieli okazję pochwalić się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia 🙂

Dzieci losowały 5 przykładów z tabliczki mnożenia. Podając wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia, który można było wymienić na PLUSA z matematyki u swojego nauczyciela.

Zabawa i nauka w jednym sprawiła wszystkim sporo radości i przyniosła najlepsze efekty. To nie tylko powód do dumy, ale motywacja do dalszego zdobywania wiedzy matematycznej.