Nadszedł czas podsumowania całorocznego projektu z języka angielskiego pt.: The School Year with Great Britain. Celem projektu było zaciekawienie uczniów kulturą, tradycjami, geografią i bogactwem Wielkiej Brytanii oraz rozbudzenie wyobraźni i zachęta do kreatywnego podejścia do tematu. W ciągu całego roku szkolnego uczniowie brali udział w szkolnych konkursach, a wyniki były ogłaszane na bieżąco.

I tak, chętni uczestnicy przygotowali prezentacje multimedialne przedstawiające ciekawe atrakcje turystyczne, ulotki zachęcające do odwiedzenia wybranego miejsca, plakaty  porównujące bożonarodzeniowe obyczaje Polski i Wielkiej Brytanii oraz gadżety związane z ojczyzną Szekspira.

W ramach podsumowania projektu uczniowie mogli podziwiać prace wykonane w ramach projektu. Całemu wydarzeniu towarzyszyła muzyka w języku angielskim.

Zespół Języka Angielskiego pragnie pogratulować wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w projekcie i zapewnia, że w przyszłym roku szkolnym również planuje podobne wyzwanie!