7 kwietnia przypada Światowy Dzień Zdrowia. Podsumowanie działań zdrowotnych odbyło się w naszej szkole 11 kwietnia 2024r.  Świętowano ten dzień  w żółto-pomarańczowych barwach.  Na lekcjach uczniowie poznali moc owoców i warzyw w tych kolorach i ich nieoceniony wpływ na nasze zdrowie. Uczniowie klas V-VIII rozwiązywali „Test o zdrowiu”. Do dzieci z klas I-IV skierowany był konkurs fotograficzny „Ja i moja rodzina na sportowo”. Przyznano trzy równorzędne nagrody dla Matyldy Sobczak z kl. 1a, Wiktorii Gajewskiej z  kl.1a oraz Wiktorii Poszwy z kl. 3b. Następnie zajęcia taneczne przy muzyce poprowadziła pani Nikola Rojek. Dzieci doskonale się bawiły w rytm ulubionych melodii. Uczniowie Jedyneczki uczestniczyli również w zabawach sportowo-rekreacyjnych. Na zakończenie dzieci utworzyły ogromne jabłko. Zapraszamy do naszej galerii.