W dniu 5 lutego br uczniowie klasy 8c udali się na pobliskie lodowisko do Uniejowa. Opiekę nad grupą sprawowała wychowawczyni pani Magdalena Sobczak i nauczycielka pani Bożena Mielczarek. Przed wejściem na lodowisko uczniowie zostali zapoznani z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa na lodzie. Następnie każdy z nich otrzymał łyżwy i mógł zaczynać przygodę na lodzie. Uczniowie cieszyli się ze wspólnego spędzania czasu. Pomagali sobie nawzajem, dzielili się wiedzą i poradami dotyczącymi jazdy na łyżwach. Dla niektórych było to bardzo emocjonujące doświadczenie, szczególnie dla tych, którzy uczyli się jeździć na lodzie po raz pierwszy. Ale dzięki wsparciu kolegów i nauczycieli wszyscy odważyli się i cieszyli dobrą zabawą. Niektórzy bardziej zaawansowani łyżwiarze próbowali odważniejszych ewolucji, demonstrując swoje umiejętności przed kolegami i koleżankami. Wycieczka na lodowisko była z pewnością niezapomnianym przeżyciem, świetną zabawą, a także doskonałą okazją do zintegrowania się. Wspólna rywalizacja i pomaganie sobie nawzajem umocniło wśród uczniów więź, która jeszcze bardziej zbliżyła ich do siebie
Młodzi łyżwiarze będą na pewno wspominać tę wycieczkę jeszcze długo.