♥️ W minioną niedzielę dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku wzięli udział w corocznej licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło społeczność lokalną, jednocząc serca wszystkich w imię pomocy potrzebującym.

♥️ Szkoła Podstawowa nr 1 okazała prawdziwe zaangażowanie, biorąc udział w licytacji, która dodatkowo wzbogaciła zbiórkę funduszy na cele WOŚP.

♥️ W trakcie licytacji szkoła zdobyła wiele unikalnych przedmiotów, w tym fotobudkę, animacje Neli, piłkę z autografem Zbigniewa Bońka oraz wiele innych cennych gadżetów. Każdy zakup to nie tylko radość dla uczniów, ale przede wszystkim wsparcie dla szczytnej misji WOŚP.

♥️ Gratulacje dla całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w WOŚP oraz zdobycie unikalnych przedmiotów podczas licytacji. Wasza solidarność jest wzorem dla innych i pokazuje, że wspólnie możemy zmieniać świat na lepsze.