W dniu  25 stycznia  odbyła się w naszej klasie  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego Święta.

W pięknie udekorowanej sali dzieci przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze oraz piosenki okolicznościowe, związane z tym Świętem. Goście obejrzeli również pokazy taneczne w wykonaniu dzieci oraz zabawne scenki  „Z ŻYCIA NASZYCH DZIADKÓW”. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Wszyscy z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na zakończenie czekała na wszystkich jeszcze miła niespodzianka. Babcie i Dziadkowie wraz ze swoimi wnukami mogli się obejrzeć we wzruszającej prezentacji, która przedstawiona była w formie albumu. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości kwiatami i upominkami.

Na zakończenie Babcie i Dziadkowie w ciepłych słowach dziękowali dzieciom i wychowawczyni za przygotowany program artystyczny, pamięć i życzenia . Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany  przez  niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień w miłej i serdecznej atmosferze.