W dniach od 27 listopada do 10 grudnia w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy dla schroniska, zorganizowana przez Szkolny Klub Wolontariatu "Silni sercem" Celem akcji było zebranie jak największej ilości karmy dla zwierząt przebywających w schronisku. Całą społeczność szkolna pozytywnie odpowiedziała na naszą inicjatywę. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele oraz rodzice przynieśli różnego rodzaju karmę dla zwierząt, ręczniki, zabawki i inne niezbędne artykuły. Wyrazili swoje wsparcie dla bezdomnych zwierząt i wykazali się ogromnym sercem. Po zakończeniu zbiórki, zebraną karmę i dary przekazaliśmy do schroniska zwierząt bezdomnych. Na miejscu spotkaliśmy się z pracownikami schroniska, którzy byli bardzo wdzięczni za nasze zaangażowanie oraz zebraną pomoc. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za zaangażowanie i wsparcie. Nasza zbiórka karmy dla schroniska okazała się ogromnym sukcesem dzięki Waszej hojności i życzliwości. Dziękujemy raz jeszcze za wszystko i liczymy na dalszą współpracę. Pragniemy kontynuować nasze działania na rzecz bezdomnych zwierząt i być solidarną społecznością, która zawsze służy pomocą potrzebującym.
Opiekunowie: Szkolnego Klubu Wolontariatu Bożena Mielczarek, Katarzyna Błajet.