Mogli o tym przekonać się uczniowie 5a i 6c, którzy 6 grudnia odbyli wycieczkę do teatru w Kaliszu, gdzie mieli okazję obejrzeć spektakl "Zębowe Love". Spektakl poruszył ważny temat, jakim jest dbałość o zdrowie zębów. Ta szalona, bajkowa, muzyczna podróż pozwoliła nie tylko odkryć tajniki pracy wróżek zębuszek, ale też w ciekawy sposób pokazała widzom, dlaczego cukier szkodzi. Aktorzy zaskoczyli nas swoimi talentami wokalnymi i aktorskimi, co przyciągało uwagę dzieci przez cały czas trwania spektaklu. Po spektaklu na uczniów czekała miła niespodzianka, aby w pełni mogli cieszyć się magią mikołajek. Mikołaj razem ze Śnieżynką i elfami rozdał wszystkim dzieciom drobne upominki. Spacerując ulicami Kalisza podziwialiśmy dekoracje świąteczne, cieszyliśmy się zimową aurą. Wycieczka do teatru w Kaliszu na "Zębowe Love" oraz spacer po parku w mikołajki, były nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy i kultury teatralnej. Opiekę nad dziećmi sprawowały: p. Bożena Mielczarek, p. Małgorzata Pakuła i p. Malwina Zielińska.