11 października w naszej bibliotece odbył się szkolny etap Powiatowego konkursu czytelniczego pt. „Wybieramy mistrza pięknego czytania” . Wzięli w nim udział przedstawiciele wszystkich klas 4 naszej szkoły.

I miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy 4c Zofia Seńko. Uczennica zaprezentuje  naszą szkołę w finale konkursu, który odbędzie się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku.

Komisja konkursowa w składzie: Emilia Kozłowska, Aleksandra Antczak i Elżbieta Nowak przyznała ponadto wyróżnienia następującym uczniom: Odysowi Bogaczowi, 4a, Hannie Kasprzak, 4c, Sofii Krasylo, 4c, Wiktorii Pawlak, 4b, Lenie Płóciennik, 4c oraz Sewerynowi Purcel, 4c.

W konkursie wzięli również udział: Jan Błajet, 4b, Nadia Chojnacka, 4b, Filip Dzieciątkowski, 4b, Celina Furmanowicz, 4a, Krystian Karczewski, 4b, Zofia Kornet, 4a, Marcel Nita, 4a oraz Antoni Wasilewski, 4a. Na zakończenie konkursu wicedyrektor szkoły p. Krystyna Morek wręczyła uczestnikom dyplomy oraz upominki.

 Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów