W środę 8 marca w SP nr 1 radośnie obchodziliśmy Dzień Kobiet. Chłopcy  stanęli na wysokości zadania, przygotowując  dla pań i koleżanek  liczne niespodzianki. Pierwszą z nich było przesłanie krótkiego, ale bardzo miłego filmiku z życzeniami, przygotowanego przez chłopców z Samorządu Uczniowskiego  we współpracy ze  Szkolnym Kołem Filmowym. Nie obyło się oczywiście bez słodkich akcentów. Chłopcy poczęstowali cukierkami wszystkie panie i dziewczęta w szkole. Między lekcjami zorganizowane zostały muzyczne przerwy. Wśród utworów muzycznych dominowały oczywiście te ,,Z kobietą w tle”.

Tradycją naszej szkoły jest łączenie Dnia Kobiet z Dniem Szalonej Fryzury. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, uczniowie  puścili wodze fantazji i zaprezentowali niecodzienne, kolorowe, wystrzałowe fryzury. Nie bali się eksperymentować na głowie, a swoje uczesania zaprezentowali społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację i przyjemny przebieg dnia ósmego marca w naszej szkole :)