10 grudnia 2022 r. dostarczyliśmy do siedziby Centrum Wolontariatu w Turku składający się z 13 dużych paczek świąteczny podarunek dla potrzebującej osoby. Dzięki hojności, ofiarności i ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności naszej szkoły udało się zakupić i zgromadzić wszystko, o co prosił Mikołaja pan Władysław, w tym również nową pralkę.

Pieniądze uzyskaliśmy z kiermaszu ciast, w który włączyli się uczniowie wszystkich klas wraz z wychowawcami, a także ze zbiórki prowadzonej przez przedstawicieli SU. Ponadto chętne osoby przynosiły produkty żywnościowe, środki czystości, a także kosmetyki, akcesoria do spania, książki i płyty.                                            

Mimo że akcja trwała bardzo krótko, jej efekty przerosły nasze oczekiwania. Niezwykle budujące jest to, że potrafimy działać w jednej drużynie i czerpać radość z pomagania.

Dziękujemy za okazane serce

Organizatorzy