W dniu 28 października 2022 roku nasi uczniowie wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Pływaniu. Uczestnicy zawodów rywalizowali w kategoriach Igrzyskach Dzieci (rocznik 2010 i młodsi), Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (rocznik 2009-2008 ) a także indywidualnie w stylach: dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym.

W KATEGORII: IGRZYSKA DZIECI - DZIEWCZĘTA (rocznik 2010 i młodsze)
W WYŚCIGU SZTAFETOWYM 6x25 m stylem dowolnym nasze uczennice zajęły 3 miejsce. Skład drużyny: Maja Dominiak- 6d, Maja Krysztofowicz-6d, Aniela Kukulska-5c, Adrianna Przyszło-7a, Aleksandra Seidel-5a, Kaja Trzmielewska-6b, Maja Zioła- 3b
WYNIKI - WYŚCIGI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
25 m stylem grzbietowym - Dziewcząt - Igrzyska Dzieci
4 miejsce- Maja Krysztofowicz
25 m stylem dowolnym - Dziewcząt - Igrzyska Dzieci
3 miejsce- Aleksandra Seidel
5 miejsce- Adrianna Przyszło
7 miejsce- Maja Dominiak
8 miejsce- Maja Zioła
– opiekun Tomasz Gargula

W KATEGORII: IGRZYSKA DZIECI - CHŁOPCÓW (rocznik 2010 i młodsi)
W WYŚCIGU SZTAFETOWYM 6x25 m stylem dowolnym nasi uczniowie zajęli 2 miejsce - awans do Mistrzostw Wielkopolski. Skład drużyny: Oliwier Adamiak-6d, Antoni Janaszkiewicz-6b, Wiktor Leśniak-6d, Antoni Pikuła-6b, Maksymilian Rosiak-7a, Filip Wapiński-4b
WYNIKI - WYŚCIGI INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
25 m stylem dowolnym - Chłopców - Igrzyska Dzieci
1 miejsce - Antoni Janaszkiewicz
4 miejsce- Maksymilian Rosiak
5 miejsce-Filip Wapiński
– opiekun Tomasz Gargula

W KATEGORII: IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA (rocznik 2009 - 2008)
W WYŚCIGU SZTAFETOWYM 6x50 m stylem dowolnym nasze uczennice zajęły 1 miejsce- awans do Mistrzostw Wielkopolski. Skład drużyny: Kornelia Kacprzak-8c, Agata Kukuła-8c, Maria Orłowska-8c, Oliwia Piwowarska-8d, Zuzanna Podgórska-7a, Kornelia Rosiak-8a, Nadia Stawska-8c
WYNIKI - WYŚCIGI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
50 m stylem grzbietowym - Dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1 miejsce-Zuzanna Podgórska
50 m stylem dowolnym - Dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
3 miejsce - Kornelia Kacprzak
4 miejsce- Agata Kukuła
5 miejsce- Oliwia Piwowarska
– opiekun Bożena Janowska

W KATEGORII: IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - CHŁOPCY (rocznik 2008 - 2009)
W WYŚCIGU SZTAFETOWYM 6x50 m stylem dowolnym nasi uczniowie zajęli 2 miejsce – awans do Mistrzostw Wielkopolski. Skład drużyny: Filip Borowski-7c, Marcel Chojnacki-8d, Miłosz Ciuśniak-8d, Iwo Farbicki-7c, Ksawery Pilarczyk-7b, Piotr Seidel-8c, Marcel Zasiadczyk-7b
WYNIKI - WYŚCIGI INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
50 m stylem grzbietowym - Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1 miejsce- Iwo Farbicki
50 m stylem dowolnym - Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
3 miejsce- Marcel Zasiadczyk
5 miejsce- Piotr Seidel
– opiekun Tomasz Gargula

Wszyscy zawodnicy poradzili sobie doskonale, a na podium stanęli najlepsi otrzymując medale oraz dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.