10 marca 2021 r. uczniowie „jedynki”  wzięli udział  w  powiatowym etapie XXV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce, który tym razem odbył się online. Każdy z  uczestników otrzymał test, dostosowany do swojej klasy, na którego rozwiązanie miał 45 minut. Uczestnicy musieli wykazać się niebywałą wiedzą na temat Wielkopolski, jej historii, tradycji, kultury i gwary.  Znamy już wyniki testu konkursowego i listę uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego. Są to: Szymon Borgieł, Bartosz Dziamara, Antoni Janaszkiewicz, Aleksandra Janiak, Adam Kolenda, Oliwia Olas, Mateusz Szczesiak. Gratulujemy  wszystkim uczestnikom ogromnej wiedzy na temat naszego regionu, laureatom, którzy zakwalifikowali się do następnego etapu konkursu (rejonowego) życzymy powodzenia i udziału w finałowym etapie wojewódzkim.