17 czerwca odwiedził naszą szkołę leśniczy Nadleśnictwa Turek p. Radosław Szociński.
Przekazał uczniom klas 1-5 informacje o bezpiecznym spędzaniu czasu w lesie. Opowiadał o tym, jak zachowywać się w lesie, aby nie spowodować pożaru lub innych niebezpiecznych zdarzeń. Zachęcał dzieci do organizowania częstych wycieczek do lasu podczas zbliżających się wakacji.

Nasz gość wręczył nagrody uczniom, wyróżnionym w Konkursie plastycznym „Stop pożarom”. Otrzymali je: Liwia Walczak, 1a, Varvara Kharytonowa, 1b, Nadia MIkowska, 3b, Zofia Kornet, 4a, Filip Poszwa, 5a oraz Julia Przysło, 5c.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy Nadleśnictwu Turek za przygotowanie dla naszych uczniów atrakcyjnego i pouczającego wydarzenia.