W dniu 5 grudnia 2023 roku klasa 3c wraz z wychowawcą, Agnieszką Szymczyk i opiekunem, Wiesławą Majdańską odwiedziła Ranczo "Targówka". Dzieci przebywały na ranczo w godzinach od 9-12.30. Czekało tam na nich wiele atrakcji. Mogły przywitać się że zwierzętami, które tam na co dzień mieszkają: alpakami Frankiem, Irenką, Plasterkiem kucykami: Maślanką i Margotkę, osiołka Stefana, kózkę Malinkę, gęsi, króliki, kucyki. Spotkały także szefa wszystkich reniferów św. Mikołaja, czyli Rudolfa Czerwononosa. Dzieci otrzymały gorący poczęstunek i wzięły udział w warsztatach: malowały i ozdabiały bombki oraz pisały List do św. Mikołaja, który umieściły w skrzynce -poczcie św. Mikołaja. Złe uczynki zapisywały na kartkach i zniszczyły w niszczarce. Punktem kulminacyjnym było spotkanie ze Mikołajem z którym dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. Otrzymały od Mikołaja certyfikaty "Pomocnik św. Mikołaja". W doskonałych humorach wróciły do domu.