21 marca dzieci z klas młodszych radośnie  obchodziły Dzień Wiosny. Uczniowie przyszli do szkoły w kolorowych, wiosennych przebraniach i od razu zabrali  się do realizacji zaplanowanych  na ten dzień   ,,WIOSENNYCH  ZADAŃ”.  Najpierw każda z klas  dekorowała własną salę lekcyjną,  własnoręcznie wykonanymi elementami kwiatowymi.  Sale zamieniły się w ,,wiosenne łąki i ogrody”. Kolejną atrakcją dnia był KLASOWY DZIEŃ GIER  PLANSZOWYCH.  Każdy uczeń mógł zaprezentować swoją grę  i zagrać w nią z kolegami w klasie.  Rozgrywki były świetną rozrywką i elementem integrującym zespół klasowy. Przy tej okazji dzieci przekonały się, że istnieje dobra zabawa bez gier komputerowych, a gry planszowe są dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu.